Selamat Datang Ke Laman Portal

Pusat Pembangunan Bakat & Inovasi

UNIVERSITI MALAYSIA TERENGGANU

Direktori Staf

Pusat Pembangunan Bakat & Inovasi

Dr. Shahreza Bin Md. Sheriff
Pengarah
shahreza@umt.edu.my
09 668 (4115)
Nurrul Izzaini Binti Mohamad
Setiausaha Pengarah
n_izzaini@umt.edu.my
09 668 (4199)
Seksyen Pentadbiran dan Perkhidmatan Luar
&
Seksyen Pembangunan Kepimpinan dan Perkhidmatan Luar
Norhafizah Binti Mohd Suib
Timbalan Pendaftar
hafizah@umt.edu.my
09 668 (4958)
Syazana Binti Shamsudin
Penolong Pegawai Tadbir
syazana@umt.edu.my
09 668 (4362)
Mohd Safiuddin Bin Sulong
Penolong Pegawai Tadbir
m.safiuddin@umt.edu.my
09 668 (4587)
Sayed Ahmad Amir Al Hafis Bin S. Othman
Pembantu Operasi
amir.hafis@umt.edu.my
09 668 (4545)
Seksyen Pembangunan Latihan dan Pembelajaran Akademik
Suhaiti Binti Mohd
Penolong Pendaftar (Kanan)
suhaiti.m@umt.edu.my
09 668 (4942)
Nur Hadila Binti Rahmat
Penolong Pegawai Tadbir

hadila.rahmat@umt.edu.my
09 668 (4524)
Noriesa Binti Yahya
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi) Kanan
noriesa@umt.edu.my
09 668 (4482)
Seksyen Pembangunan Latihan dan Pembelajaran Bukan Akademik
Suzlyna Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi) Kanan
lyna@umt.edu.my
09 668 (4479)
Rosnah Binti Awang
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi) Kanan
rosnah@umt.edu.my
09 668 (4479)
Seksyen Pembangunan Bakat Profesional
Azunaidah Binti Deraman
Penolong Pendaftar (Kanan)
azzue@umt.edu.my
09 668 (4554)
Zakiah Binti Mohamed
Penolong Pegawai Tadbir

azza@umt.edu.my
09 668 (4126)
Mohd Zameri Bin Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
zameri@umt.edu.my
09 668 (4404)
Seksyen Pembangunan Kompetensi
Zul-Atfi Bin Hashim
Timbalan Pendaftar
atfi@umt.edu.my
09 668 (4574)
Ahmad Nazri Bin Abdullah
Penolong Pendaftar (Kanan)
a.nazri@umt.edu.my
09 668 (4412)
Nurul Liyana Binti Sazali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
lana@umt.edu.my
09 668 (4417)